BIONIKE ACTEEN CREMA 30ML

1,650.00 L

ACNET CR P GRASSA IMPURA 30ML

Trajtim dhe parandalim te akneve. Për lëkurë seborrheike me tendencë akneike 

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 909839161 Kategoria: Firma: