ADERMA DERMINTIM PH 5.5 GEL 200ML

1,350.00 L

ADERMA DERMINTIM PH 5.5 GEL 200ML

ADERMA DETERGJENT INTIM pH 5.5

HIGJENE DHE PERKUJDESJE INTIME

LEKURA TE NDJESHME DHE TE IRRITUARA

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z005484 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi