ALOEDERMAL CR MANI *75ML

650.00 L

ALOEDERMAL CR MANI *75ML

Kremi per duart Aloedermal mbron lekuren e duarve nga skuqja, kjo fale fitosteroleve, Aloe Vera dhe Acidit Gliciretinik te pranishem ne formulim.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006578 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi