CAPITALSOLEIL STICK IP20 3ML

990.00 L

VICHY CAPITAL SOLEIL STICK SPF20 3ML

CAPITAL SOLEIL

Stik pёr zonat e ndjeshme me SPF 20.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 903938494 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi