FROIKA BARRIER CREAM 75ML

1,600.00 L

Krem për mbrojtjen e duarve për njerëzit që vuajnë nga dermatiti dhe lëkurë shumë e thatë

Në gjëndje

FROIKA BARRIER CREAM 75ML

1,600.00 L

SKU: Z005052 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi