IGIENEPIEDE TIMODORE POLV 250M

860.00 L

Pudër- deodorant i linjës Dottor Ciccarelli “Igiene Piede” është zgjidhja ideale për problemin e bezdisshëm të djersitjes së tepërt dhe erërave të këqija të këmbës.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 901179022 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi