IGIENEPIEDE TIMODORE SPR 150ML

570.00 L

Timodore Spray Deodorant i linjës Dottor Ciccarelli “Igiene Piede” parandalon erën e këmbëve dhe këpucëve.

Në gjëndje

Igienepiede Timodore Spr 150Ml
IGIENEPIEDE TIMODORE SPR 150ML

570.00 L

SKU: 901179046 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi