KLORANE SH RIFLES CAMOM 200ML

1,300.00 L

KLORANE SH RIFLES CAMOM 200ML

KLORANE SHAMPO KAMOMIL

Për refleks të artë dhe shkëlqyes në flokë bjond natyral,gështenjë e hapur ose me fije

Në gjëndje

Klorane Sh Rifles Camom 200Ml
KLORANE SH RIFLES CAMOM 200ML

1,300.00 L

SKU: 901433375 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi