LIERAC BODY SLIM CONC ANTI-CELLULITE 200ML

5,620.00 L

Koncentrat multi-funksional, ripërcaktues i plotë i kontureve

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006188 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi