LIERAC SUPRA RADIANCE MASK 75ML

5,850.00 L

Maske me efekt te dyfishtë peeling : efekt zbutës nga AHA dhe peeling mekanik nëpërmjet mikrokristaleve me origjine vullkanike .

Në gjëndje

LIERAC SUPRA RADIANCE MASK 75ML
LIERAC SUPRA RADIANCE MASK 75ML

5,850.00 L

SKU: Z011096 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi