LYCIA PURE TALC SPR 75ML 4496

310.00 L

Lycia spray me aromë puder garanton  një mbrojtje të thatë nga mëngjesi deri në natë dhe aroma delikate.

Në gjëndje

Lycia Persona Talco Spr 75Ml 4496
LYCIA PURE TALC SPR 75ML 4496

310.00 L

SKU: 910547936 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi