MENTADENT DENTIF WHITESYSTEM *10ML

250.00 L

Pastë dhëmbësh me efekt zbardhues

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 906043284 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi