MILUPA MILK CEREAL STRACIATELLA 12+ 250G

560.00 L

MILUPA PAPPA LATTEA STRACIATELLA 250G

KREM ME DRITHERA E COPEZA ÇOKOLLATE

Në gjëndje

Milupa Pappa Lattea Straciatella 250G
MILUPA MILK CEREAL STRACIATELLA 12+ 250G

560.00 L

SKU: Z005527 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi