MULTICOMPLEX ADULTI 30CPR

1,100.00 L

MULTICOMPLEX ADULTI 30CPR

Suplement ushqyes i perbere nga 13 vitamina dhe 12 minerale te cilat furnizojne organizmin me nje doze suplementimi te ketyre perberesve.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006131 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi