MULTIGYN BIOCLIN ACTIGEL 50ML

2,000.00 L

Xhel vaginal në vaginoza bakteriale (infeksioni bakterial vaginal) dhe pasojat e tij

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 906093962 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi