PARODONTAX DENTIF EXTRA FRESH*75ML

480.00 L

Pastë dhëmbësh

Në gjëndje

PARODONTAX DENTIF EXTRA FRESH*75ML

480.00 L

SKU: Z008813 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi