PHYTOCOLOR BIONDO DORATO 7D

1,820.00 L

Bojë për flokët

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 910835596 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi