PHYTOCOLOR BIONDO SCURO 6

1,630.00 L

Bojë për flokët

Në gjëndje

Phytocolor Biondo Scuro 6
PHYTOCOLOR BIONDO SCURO 6

1,630.00 L

SKU: 910835610 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi