PLASMON PAPPA LATTEA PERA*250G

710.00 L

PLASMON PAPPA LATTEA PERA*250G

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z007012 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi