PUREZZA TERMALE TON P NORM 200

2,000.00 L

 VICHY PUREZZA TERMALE TON P NORMALE/MISTE 200ML

TONIK PATRUES PER LEKURA NORMALE /MIKSE  DHE SENSIVITE 

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 906260450 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi