RUB A-535 ARTHRITIS*(1+18+0.75+0.5)% POMADE 100G

879.84 L

Krem me përmbajtje camphor, mentol etj. për qetësimin e dhimbjeve muskularë, kyçeve dhimbjes se shpinës etj.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z002033 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi