TIMODORE ACTION CR DEOD PIED50

520.00 L

Është një krem-deodorante absorbohet shpejt  që zgjidh edhe rastet më të vështira të erërave të këqija dhe djersën e këmbëve, garanton një veprim të zgjatur efektiv dhe të sigurt si krem-deodorant.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 900353463 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi