TOPFER CR RISO VANILLA*200G

470.00 L

LACTANA TOPFER CR RISO VANILLA*200G

KREM ME MIELL ORIZI DHE QUMESHT AROME VANILJE 

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006513 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi