BEURER DIGITAL TENS/EMS UNIT PAIN FREE *EM80

9,850.00 L

BEURER DIGITAL TENS/EMS UNIT PAIN FREE *EM80

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z013180 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi