CH MD COPPETTE 61779 ALLATT30

650.00 L

Chicco kopeta gjiri ofrojnë siguri maksimale gjatë periudhës delikate të dhënies së gjirit.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z004752 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi