CURASEPT ADS212 COLLUT 0,12 500ML

1,870.00 L

CURASEPT ADS212 COLLUT 0,12 500ML

Shpelares per trajtim te zgjatur me Klorheksidinë 0.12 %

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z007490 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi