CURASEPT ADS 020 COL LENITIVO 200ML

977.50 L

Shpelares goje qetesues me klorheksidine

Në gjëndje

Curasept Ads220 Col Lenitivo 200Ml
CURASEPT ADS 020 COL LENITIVO 200ML

977.50 L

SKU: Z007491 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi