CURASEPT DAYCARE PASTA ADESIVA*40ML

1,045.50 L

CURASEPT DAYCARE PASTA ADESIVA*40ML

Paste per ngjitjen e protezes 

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z007485 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi