CURASEPT SENSITIVITY GEL INTENS 30ML

1,220.00 L

CURASEPT SENSITIVITY GEL INTENS 30ML

Xhel lokal desensibilizues

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z007489 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi