FROIKA RENEX-S ANTIDANDRUFF SHAMPO 200ML

1,600.00 L

Shampo pastrues me acid salicilik 

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006146 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi