FROIKA U-10 CREAM 150ML

2,210.00 L

Emulsion mbrojtës dhe hidratues me UREA 10% Emulsioni i butë i specializuar për trajtimin e lëkurës intensive të thatë. 

Në gjëndje

SKU: Z005050 Kategoria: Firma:
Froika U-10 Cream 150Ml
FROIKA U-10 CREAM 150ML

Në gjëndje