GINOCCHIERA KNEE SUPPORT 12321 MIS 8

1,440.00 L

Gjunjëza elastike me një tension special mbi patele masa 8

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z004666 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi