IGIENEPIEDE TIMODORE DETERGENTE 200ML

690.00 L

Detergjent i lëngshëm larës  Timodore i Dottor Ciccarelli  parandalon dhe eliminon erën e keqe të këmbëve për shkak të dekompozimit bakterial të djersës

Në gjëndje

IGIENEPIEDE TIMODORE DETERGENTE 200ML

690.00 L

SKU: Z006161 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi