JOHN’S THIGH SUPPORTS 12350 MIS 8

1,460.00 L

Suport elastik i kofshës ,dhe mbrojtës i muskujve të saj masa 8

Në gjëndje

John'S Thigh Supports 12350 Mis 8
JOHN’S THIGH SUPPORTS 12350 MIS 8

1,460.00 L

SKU: Z004689 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi