LYCIA CR DEPIL PARTI DEL 100 ML

400.00 L

LYCIA KREM DEPILUES PER PJESET DELIKATE (SQETULLAT DHE BIKINI)

LEKURA NORMALE ME EKSTRAKTE KAMOMILI

Në gjëndje

Lycia Cr Depil Parti Del 100 Ml
LYCIA CR DEPIL PARTI DEL 100 ML

400.00 L

SKU: Z007453 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi