MILUPA MILK CEREAL BISCUIT 8+ *250G

560.00 L

MILUPA PAPPA LATTEA DRITHRA-BISKOTA*250G

KREM ME DRITHERA E BISKOTE

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z005322 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi