PSYLLIOX ACTIV FIBRA*20BUST

1,400.00 L

PSYLLIOX ACTIV FIBRA*20BUST

Laksativ me baze kumbulle dhe permbajtje fibrash per te plotesuar dieten tone ushqimore dhe ruajtur mireqenien fiziologjike intestinale.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006616 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi