TEEN DERM MASK OILY SKIN 40ML

1,280.00 L

TEEN DERM MASK OILY SKIN 40ML

Maske pastruese me veprim te thelle per lekure problematike dhe te yndyreshme.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z005655 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi