TRIDERM INTIMATE DET. ANTIBACT PH 3.5 * 250ML

1,170.00 L

Lares intim I indikuar per perdorim ne prishjen ose dobesimin e flores intime bakteriale normale 

LEKURE HIPERSENSITIVE

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z007219 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi