VICHY DEOD MINERAL AEROSOL 48H *125ML

1,530.00 L

Deodorant me efikasitet të lartë dhe tolerancë optimale. Për lëkurë të ndjeshme.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z010523 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi