VICHY STRESS RESIST 72H 50ML

1,555.50 L

 Anti-transpirant 72h  Roll-on

Trajtim anti-djersё 72 orё,  roll on. 

Në gjëndje

Vichy Stress Resist 72H 50Ml
VICHY STRESS RESIST 72H 50ML

1,555.50 L

SKU: Z006441 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi