BEURER MULTIFUNCTIONAL INFRARED THERMOMETER- FT65

3,420.00 L

BEURER MULTIFUNCTIONAL INFRARED THERMOMETER- FT65

Në gjëndje

BEURER MULTIFUNCTIONAL INFRARED THERMOMETER- FT65

3,420.00 L

SKU: Z014446 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi