HYLO COMOD COLIRIO SALE IALUR 0,1% 10 ML

1,870.00 L

Pika për sy për përmirësimin e lubrifikimit të sipërfaqes së syrit në rastet e syrit të thatë, të irrituar

Në gjëndje

HYLO COMOD COLIRIO SALE IALUR 0,1% 10 ML

1,870.00 L

SKU: 900287893 Kategoria:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi