LYCIA SALV STRUCC P SECCA SENS *64PZ

460.00 L

Veprim i dyfishtë, pastrues dhe detergjent për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë për fytyrë dhe sy.

Në gjëndje

Lycia Salv Strucc P Secca Sens *64Pz
LYCIA SALV STRUCC P SECCA SENS *64PZ

460.00 L

SKU: Z010184 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi