MUSTELA BABY OLIO MASS 100ML

1,600.00 L

Vaj masazhi hidratues dhe qetësues për bebe dhe fëmijë. Përkujdesje destinuar për masazh që kontribuon në mirëqënien e fëmijës që nga dita e parë e lindjes

Në gjëndje

Mustela Baby Olio Mass 110Ml
MUSTELA BABY OLIO MASS 100ML

1,600.00 L

SKU: 900066008 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi