NOYNOY BABY PAPPA LATTEA 5 MIXED FRUITS 300G 6 M+

990.00 L

Krem frutash ,5 fruta me miell orizi,banane , molle , portokall ,dardhë ,kajsi dhe qumësht.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z009299 Kategoria: Firma:
Noynoy Baby Pappa Lattea 5 Mixed Fruits 300G 6 M+
NOYNOY BABY PAPPA LATTEA 5 MIXED FRUITS 300G 6 M+

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE