CURASEPT GEL PARODONTALE ADS350 30ML

1,040.00 L

CURASEPT GEL PARODONTALE ADS350 30ML

Në gjëndje

Curasept Gel Parodontale Ads350 30Ml
CURASEPT GEL PARODONTALE ADS350 30ML

1,040.00 L

SKU: 907280147 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi