FROIKA AFTER BITE GEL 40ML

1,430.00 L

After bite gel heq dhimbjen,kruajtjen,enjtjen e shkaktuar pas pickimit te insekteve(mushkonjave,bletëve,grerëzave,pleshtave,merimangave) ose nga kontakti me kandilët e detit ,hithrat dhe agjentë inflamator.

Në gjëndje

SKU: Z008663 Kategoria: Firma:
FROIKA AFTER BITE GEL 40ML

Në gjëndje