NOYNOY BABY PAPPA LATTEA 3 MIXED FRUITS 300G 6M+

990.00 L

Krem frutash ,3 fruta me miell orizi,banane , molle , portokall dhe qumësht.

Në gjëndje

Noynoy Baby Pappa Lattea 3 Mixed Fruits 300G 6M+
NOYNOY BABY PAPPA LATTEA 3 MIXED FRUITS 300G 6M+

990.00 L

SKU: Z009302 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi