VIDERMINA CLX DET 300ML

1,245.00 L

Detergjent intim  me pH pak acid (5.5), e përdorur për higjienën e përditshme intime.

Në gjëndje

Vidermina Clx Det 300Ml
VIDERMINA CLX DET 300ML

1,245.00 L

SKU: Z006415 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi